Kapakli.Com

Cornerpark Avm

Cornerpark Avm
Firma İsmi: Cornerpark Avm
Firma Türü:
Uzun Firma Tanıtımı:

Birçok yerli ve yabancı markanın outlet mağazasına ev sahipliği yapmakta olan CornerPark Avm , sektörün gücünü aynı çatı altında tüketiciye ulaştırırken Türkiye’ye yeni gelmek isteyen yabancı markalar için de bir cazibe merkezi olmaya devam etmektedir.

8 Nisan 2017 tarihinde Kapaklı‘da kapılarını müşterilerine açan Corner Park Alışveriş Merkezi Türkiye’nin ve Dünyanın seçkin markalarını bünyesinde bulunduran, (LC Waikiki, Flo, Watsons, Mavi Jeans, Playland, Toyzz Shop, Atasun, Kocatepe Kahve, Turkcell, Burger King, Migros Market, Anadolu Taş Fırın, Cafe Tein, Hasat, Vodafone, La Passion, Butik Feel, Öztürk Kırtasiye, Karaelmas Büfe) gibi markaları ile birlikte tüm aile bireylerine ve arkadaş gruplarına eğlenceli vakit geçirme imkanı sunan ileri teknoloji sinema salonları Cine Corner’da 7’den 70’e herkese iyi zaman geçirebilecek farklı alternatifleri ile açık ve kapalı alanlarında saat 22.00’a kadar misafirlerini ağırlamaya devam etmektedir. Konsepti ile Kapaklı’nın en prestijli projeleri arasında yer alan Corner Park Alışveriş Merkezi Bölgenin en büyük AVM’si olarak hizmete başlamıştır.

Günün stresi ve hayatın karmaşasından biraz olsun uzaklaşmak, dinlenmek ve keyifli vakit geçirmek amacıyla mimari detaylarda modernliğin ve rahatlığın ön planda tutulduğu, nefes aldıran bir alışveriş merkezi CORNER PARK. Kapalı otopark,bebek bakım odasından ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

Corner Park AVM ziyaretçilerinin tüm ihtiyaçlarını düşünerek,bünyesinde Bebek Bakım Odası, Bay-Bayan Mescit, Engelli ve Yaşlılar İçin Tekerlekli Sandalye ,Engelli Tuvaletleri,Ücretsiz kapalı Otoparkları ile sabah 10.00 akşam 22.00 saatleri arası 365 gün açıktır.

Gerçekleştirilen birçok etkinlik, sürpriz faaliyetler ve kampanyalarla adından sıkça söz ettirmiştir. Konumu itibariyle yapmış olduğu anlaşmalar ve çalışmakta olduğu firmalarla Organize Sanayi Bölgesi’nde iş dünyasının kalbinin attığı bir merkez olmaktadır.

Yıl boyunca devam eden etkinlik ve organizasyonlarla canlı müzik performanslarını dinleyebilir, konserlere katılabilir, söyleşilerde, CineCorner Sinemalarında vizyon filmlerini izleyebilir ayrıca, özel gün kutlamalarına katılabilir, çocuklara yönelik etkinliklerden faydalanabilirsiniz.

Biz Kapaklı’nın ilk alışveriş,eğlence ve kültür merkeziyiz. Samimi ve kaliteli hizmet anlayışımızla yolumuza devam etmekteyiz.

Firma Website Addresi: http://www.cornerparkavm.com/
Firma Telefon Numarası: (0282) 717 75 52
Firma Adres Bilgileri: Bülent Ecevit Cad. İsmet Paşa Mahallesi 59510 Çerkezköy/Tekirdağ
Posta Kodu: 59510

Firmaya mesaj gönder

Firma sahibine mesaj gönderebilmek için lütfen giriş yapın .
X