Kapakli.Com

Emtu Çeyiz

Emtu Çeyiz
Firma İsmi: Emtu Çeyiz
Firma Türü:
Uzun Firma Tanıtımı:

1984 yılından beri faaliyet gösteren Emtu Çeyiz, bu gün Kapaklı merkezli olarak başta Tekirdağ olmaz üzere Trakya’nın en büyük çeyiz mağzası konumuna gelmiştir.

Firmamız çeyizlik ürünlerin yanısıra özel olarak yorgan yastık, piko nakış, perde çeşitleri klozet takımları gibi ev tekstil ürünlerinin imalatını da gerçekleştirmektedir. Bu gün evlenecek ve evini yenileyecek müşterilerimize geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz.

Turanlar Tekstil bünyesinde kurulmuş olan Emtu Çeyiz, müşteri memnuniyetini kendisine öncelikli prensip edinir. Memnun bir müşterinin kendisi için bir motivasyon olduğunu benimsemiştir. Mağazamızdan ayrılan her memnun müşteri bizim için gurur kaynağıdır.

*Stor perde tül perde zebra perde güneşlik ahşap ve metal perde aksesuarları, yüzlerce çeşit perde modeli ve aksesuarları ile Kapaklı merkezli olarak faaliyet gösteren mağazamıza gelin size uygun olan modellerimizi görün.

*Birbirinden muhteşem çeyizlik yatak örtüleri, pike takımları gelin setleri çeyiz dünyasının adresi kapaklı’da faaliyet gösteren mağazamızda sizleri bekliyor. Özel olarak hazırlanan koleksiyonlarımızı görün.

*Rengarenk desenli perdelik,nevresimlik kumaşlarla hayatınıza değer katan ürünler Kapaklı Emtu Çeyiz Mağazamızda.

*Klozet takımlarından, banyo takımlarına bornoz ve havlulara kadar ev tekstil ürünlerinde aradığınız her şey Kapaklı’ daki ev tekstili mağazamızda yüzlerce çeşit ile hizmetinizde.

Firma Website Addresi: http://www.emtuceyiz.com/
Firma Telefon Numarası: (0282) 717 4560
Firma Adres Bilgileri: Cumhuriyet Mah.Zengin Cd No 6

(Sarı Minibüsler – amasyalılar meydanı)

Kapaklı,Tekirdağ
Posta Kodu: 59510
  • Emtu Çeyiz
  • Emtu Çeyiz

Firmaya mesaj gönder

Firma sahibine mesaj gönderebilmek için lütfen giriş yapın .
X