- Hoşgeldiniz

KAYITLI ÜYE GİRİŞİ

YENİ ÜYELİK

ÖNE ÇIKAN HABERLER

AK Parti Kapaklı İlçe Başkanlığı’na Ali Osman Orhan Atandı

AK Parti Kapaklı İlçe Başkanlığı’na Ali Osman Orhan Atandı sitemize 20 Ağustos 2013 tarihinde eklenmiş ve 960 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Büyükşehir Yasası ile İlçe statüsünü kazanan Tekirdağ’ın Kapaklı İlçesi’nde, AK Parti’yi seçime taşıyacak İlçe Başkanı belli oldu.

ak-parti-kapakli-ilce-baskanligi-na-ali-osmanGenel Merkez tarafından mülakat için Ankara’ya çağrılan mevcut Başkan Ali Osman Orhan, Kapaklı Belde eski Başkanı Tahir Eke, Belediye Meclis Üyesi Ahmet Doğaç, bir önceki seçimlerde AK Parti’den Kapaklı Belediye Başkan Aday Adayı olan İbrahim Emiroğlu ve Ziraat Mühendisi Şahin Çalışkan, akşam saatlerinde AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Erdem tarafından yapılan mülakata alındı.

AK Parti Genel Merkezi’nde yapılan mülakat ve değerlendirmenin ardından AK Parti Kapaklı İlçe Başkanlığı’na Ali Osman Orhan atandı. Böylece Orhan, AK Parti’yi Kapaklı’da seçime taşıyacak İlçe Başkanı olurken, atama kararı, Ankara’dan sabırsızlıkla haber bekleyen aday adayları tarafından da büyük ilgi gördü. Orhan, İlçe Yönetim Kurulu üyelerini de kendisi belirleyerek, önce İl ardından da Genel Merkez’in onayına sunacak. Orhan ve ekibi, seçimden sonra kongreye gidecek.

Hatırlanacağı üzere 2011 Yılı’nın Aralık Ayı’nda gerçekleştirilen Belde Kongresi’ne tek aday olarak katılmış ve AK Parti Kapaklı Belde Başkanı seçilmişti. – TEKİRDAĞ

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

Araç çubuğuna atla
Elektronik Sigara Denizli Elektronik Sigara Adana